بیسکویت سلامت فرد با سابقه ای بیش از نیم قرن تجربه در فرآیند تولید انواع بیسکویت،شیرینی های آردی،ویفرو شکلات به عنوان یکی از  پیشگامان کارخانجات تولید این محصولات در کشور با توجه به این که “محصول سالم از فرآیندی سالم با بهره گیری از نیروی انسانی سالم در محیطی سالم ایجاد می گردد” بر آن است که با استقرار و اجرای سیستم های مدیریتی ذیل گامی موثر در راستای جلب رضایت آحاد جامعه بردارد:

الف) سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 در جهت ارتقاﺀ سطح کیفی محصولات ، فعالیتها، و سیستم ها در قالب تفکر فرآیند گرایی.

ب) سیستم تجزیه و تحلیل خط و کنترل نقاط بحرانی در تولید بیسکویت،شیرینی،ویفر و شکلات مطابق با استاندارد  HACCP وISO 22000:2005 در جهت تولید فرآورده های سالم بهداشتی.

ج) سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای مطابق با استاندارد OHSAS 18001:2007 در جهت ایجاد محیطی ایمن و عاری از عوامل آسیب رسان به منظور تامین سلامتی کلیه افراد ذینفع.

د) سیستم مدیریت زیست محیطی مطابق با استاندارد ISO 14001:2004 در جهت پیشگیری از آلودگی محیط زیست.

مدیریت شرکت مصمم است ضمن دستیابی به استانداردهای فوق الذکر اهداف کلان شرکت که در ذیل به آنها اشاره شده است را دنبال نموده و در دوره های زمانی مشخص بازنگری نماید.

۱- تلاش در جهت شناسایی بازارهای بین المللی و حضور موثر و مستمر در اینگونه بازارها.

  • تجهیزفرآیند تولید به تکنولوژی روز دنیا و دستیابی به حداکثر بهره وری تولید با استفاده بهینه از ماشین آلات و نیروی انسانی.
  • ارتقاﺀ سطح کیفی و کمی محصولات و ارائه محصولات بر پایه سلامتی مصرف کنندگان.
  • جلب اعتماد و رضایت مشتریان داخلی و خارجی.
  • حفظ ارتقاء سلامت کلیه افراد ذینفع و به حداقل رساندن عوامل حادثه زا.
  • شناسایی مخاطرات احتمالی زیست محیطی ناشی از فر آیندهای عملیاتی و اعمال کنترل های لازم به منظور کاهش آنها.
  • بهبود ایمنی و سلامت غذایی و هم چنین کیفیت محصول برای پرسنل سازمان.

۲- شرکت سرپرست تیم ایمنی غذا را مسئول نظارت،کنترل و گزارش دهی از عملکرد سیستم کیفیت و ایمنی غذا و سرپرست تیم ایمنی و بهداشت حرفه ای را مسئول نظارت بر امور ایمنی و ارتقا بهداشت تعیین نموده است.

ضمنا سرپرست تیم ایمنی غذا به عنوان فرد رابط با مراجع قانون گذار کشور در خصوص صنعت غذا و هم چنین مسئول اطلاع رسانی در خصوص هرگونه تغییرات داخلی به کلیه پرسنل شرکت می باشد.


در راستای دستیابی به اهداف فوق الذکرمدیریت شرکت تعهد خود را نسبت به موارد ذیل اعلام می دارد :

آموزش و توسعه آگاهی های کلیه افراد ذینفع (کارکنان،مشتریان،تامین کنندگان و همسایگان)در خصوص مسائل کیفی، سلامت و بهداشت محصول، ایمنی و بهداشت محیط کار وزیست محیطی به صورت مداوم در کلیه سطوح سازمانی شرکت.
    بهبود مداوم در عملکرد سیستم های مستقر کیفی، بهداشت فرآورده،ایمنی و بهداشت و زیست محیطی بر اساس شاخص های تولید شده.

۳- تبعیت از قوانین و مقررات و استاندارد های ملی در خصوص مسائل کیفیتی،زیست محیطی،ایمنی و بهداشت محیط کار،سلامت و بهداشت محصول و پایبندی به آن در تحقق رعایت حقوق طرفهای ذینفع.

    ایجاد ارتباط و مشاوره جهت مشارکت کارکنان،طرفهای ذینفع و سایر گروه های علاقمند در دستیابی به نظرات ایشان و تحقق اهداف .

شرکت در راستای به روز آوری و بازنگری سیاست های سازمان پس از محقق شدن اهداف همسو با خط مشی،خط مشی سیستم کیفیت ،ایمنی و سلامت غذا و ایمنی و بهداشت حرفه ای را مورد بررسی و بازنگری قرار می دهد.
مدیریت شرکت با اعتقاد به لزوم حفظ صیانت از نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی در جهت پیشبرد اهداف شرکت از کلیه کارکنان سخت کوش می خواهد که همواره درجهت نهادینه نمودن اهداف مدیریتی شرکت همت نموده و با نماینده مدیریت نهایت همکاری را داشته باشند.