نمایشگاه آگروفود ۲۰۱۵

نمایشگاه آگروفود ۲۰۱۵

نمایشگاه آگروفود با حضور ۷۱۰ شرکت داخلی و ۲۳۶ شرکت خارجی از ۲۲ کشور جهان در زمینه موادغذایی ،صنایع کشاورزی ،ماشین آلات و صنایع وابسته به آن در تاریخ ۵الی ۸خردادماه ۱۳۹۴ در شهرتهران برگزار گردید. با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات و ایجاد ارتباط رو در رو با مصرف کنندگان و همکاران جهت توسعه و تحکیم روابط ، همچنین معرفی محصولات ، حضور در این نمایشگاه حائز اهمیت است . برگزاری این نمایشگاه مورد استقبال چشمگیر فعالان صنایع غذایی و کشاورزی قرار گرفت.

غرفه شرکت سلامت فرد واقع در سالن ۹-۸ از نظر موقعیت مکانی با وسعتی به اندازه ۱۰۰ مترمربع متناسب با نیازهای شرکت انتخاب شده و با طراحی مناسب به برگزاری موفق آن کمک نمود. دستاورد شرکت از حضور در این نمایشگاه ارتباط مستقیم و رو در رو با مصرف کنندگان ،نمایندگان شرکت و تأمین کنندگان خرید و همچنین معرفی محصولات جدید بوده است. یادآوری میشود شرکت در این نمایشگاه به رونق صادرات محصولات کمک شایانی نمود. در آخراز استقبلال تمامی مصرف کنندگان ،نمایندگان و تأمین کنندگان عزیز کشورمان قدردانی می نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//
👋 سلام؛چطور میتونم کمک کنم؟
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه بهتری از مرور را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت، با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.